MAKAJ.SK

Makaj.sk je pracovno-registračný portál spoločnosti Double Agency. Pre uchádzačov o pracovné miesta ponúkame možnosť zaregistrovať sa v našej agentúre. Stačí vyplniť jednoduchý registračný formulár. Vaše údaje spracujeme a budeme Vás spätne kontaktovať, akonáhle budeme mať pre Vás vhodnú pracovnú ponuku.

DOUBLE AGENCY

Je reklamná a produkčná agentúra, zaoberajúca sa organizovaním kultúrnych a spoločenských podujatí, festivalov, firemných dní, plesov, koncertov, svadieb, výstav, a pod…
Našou víziou je byť profesionálnym spoločníkom našich klientov. Prioritou je prinášať priamo k nim kvalitu a neopakovateľné zážitky.
Našou snahou je klientovi poskytnúť kvalitný, rýchly a efektívny servis s dôrazom na originalitu, nápaditosť a nekonvenčnosť.

POŽADUJEME

Lojálnosť, osobnú zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilitu a maximálnu možnú kvalitu.

POSKYTUJEME

Zaujímavú dynamickú prácu v oblasti show bussinesu a zábavného priemyslu, ako napríklad festivaly, firemné akcie a podobné kultúrne podujatia.

PRÁVE PRETO ŤA POTREBUJEME

Človeka s dobrou náladou a nasadením. Brigády u nás zväčša nie sú fyzicky náročné. Preto pred svalmi uprednostňujeme úsmev. Často sa pracuje do neskorých večerných hodín a preto uvítame aj vytrvalosť. Ako bonus máte možnosť vidieť koncerty najlepších slovenských a zahraničných skupín a zažiť rôzne atrakcie.

REGISTRUJ SA!

animator

ANIMÁTOR/KA

Usmieva sa a usmerňuje návštevníkov. Asistuje pri atrakciách.
REGISTRUJ

casnik

KUCHÁR/KA

Pripravuje jedlá, ktoré chutia. Seká šaláty, varí, griluje. Pomáha v kuchyni.
REGISTRUJ

kuchar

ČAŠNÍK/ČKA

S úsmevom obsluhuje návštevníkov. Gúla sudy, čapuje, vydáva.
REGISTRUJ

kuchar

HOSTESKA

Usmieva sa a usmerňuje návštevníkov. Rozdáva darčeky, robí ankety.
REGISTRUJ

pomocnik

POMOCNÍK

Stavia stany, atrakcie, pomáha na pódiu, nosí, prenáša. Je fyzicky zdatný.
REGISTRUJ